Doritos, MARKA 2012’ye Baharat Katmaya Geliyormuş…

marka konferansıMarka dünyasının ve marka yönetimi profesyonellerinin en önemli organizayonlarından biri olan Uluslararası Marka Konferansı, MARKA 2012, bu sene 12/14 Aralık’ta Swissotel The Bosphorus’ta düzenleniyor.

Tüm reklamcıların ve reklam verenlerini gözünün üzerinde olduğu organizasyona, Doritos markası da sponsor oluyor. “Doritos, MARKA 2012’ye Baharat Katmaya Geliyor” başlıklı haber  “Türkiye’nin en büyük atıştırmalığı Doritos, 12-14 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan MARKA 2012 Konferansı sponsorları arasında yer alıyor” açıklaması eklenerek, , elektronik posta ile takipçilere gönderildi. Önce Doritos Akademi kampanyası, ardından bu kapsamda Madonna Konseri sponsorluğu ve şimdi de MARKA 2012; Doritos son dönemde, ciddi marka iletişimi yatırımları yapıyor.

Henüz programı ve konuşmacıları belli olmamış olan bu yılki konferansa, dünyanın iyi bilinen, değerli markalarının şimdiden sponsor olması, organizasyonun önemini ve sektördeki etkisini göstermeye yeter sanırım. Organizasyonun ana sponsoru, geçen yıl olduğu gibi, bu yıl da Yapı Kredi WORLD Card.

Advertisements